Badmintonová konference 2023 – Olomouc

Došla nám z Lektorské rady Českého badmintonového svazu pozvánka pro rodiče hráčů na Badmintonovou konferenci v Olomouci:

Vážení rodiče mladých sportovců,
mám velkou radost, že v letošním ročníku Badmintonové konference se podařilo připravit program i pro Vás, rodiče. Protože bez Vás naši hráči jen těžko dosáhnou na úspěchy. Tento impulz vzešel přímo od rodičů juniorských hráčů, kteří se podělili o to, že by uvítali možnost se sejít a prodiskutovat některé oblasti mimo badmintonové haly a dostali také možnost zeptat se odborníků na věci, které každodenně řeší.
Jsem velmi potěšena, že se podařilo domluvit tři odborníky, kterými jsou fyzioložka Mgr. Martina Bernaciková, Ph.D., sportovní psycholog Michal Šafář, Ph.D. a badmintonový trenér II. třídy a coach level 3 Tomáš Krajča. Témata, kterým se budou věnovat jsou přetížení a přetrénování, hranice investování (finanční, časové, další), pozice rodiče v klubu a počet tréninků a turnajů. Ve druhé části pak budete mít možnost se jich zeptat na další věci, které řešíte při výchově a tréninku Vašich dětí.
Celá akce proběhne v Olomouci, v sobotu 20.5.2023. Zmiňovaný diskusní stůl bude v čase 14:00 – 15:30 ve velké aule Fakulty tělesné kultury. Ve stejných prostorách proběhne dopoledne teoretický blok příspěvků, na které jste též srdečně zváni. Budou zde ke slyšení příspěvky z oblasti mentálního tréninku, sexuality, menstruace a proč trenéři trénují tak, jak trénují a vůbec to nefunguje. Poslední téma přednese host konference Kenneth Kruse Larsen, dánský metodik.
Přihlášky je možné zasílat do 6.5.2023 prostřednictvím tohoto formuláře. Odkaz zde. Vstupenka na tuto akci pro rodiče je ve výši 990 Kč. V ceně je kromě programu také coffee brek a obědová bageta.

Plakátek k akci.
Propozice včetně všech informací.

V případě otázek se na mě nebojte obrátit.  
Eliška Maixnerová

administrativní garant Badmintonové konference 2023