27.9.2019Informace pro sdružené subjekty ČUS – NSS

Prosím Vás tímto o přeposlání následujících informací na kluby ve Vaší oblasti-jde o důležité informace k Programu Můj Klub– je opravdu nutné, aby si statutární zástupci dávali pozor jak při zpracování žádostí, tak při odevzdávání a zpracování vyúčtování. Více se dočtete v příloze.

 V případě dotazů se na mne neváhejte obrátit.

 Pěkný den!

 Hanka Musilová

Vážení sportovní přátelé,

 dovolujeme si Vás informovat o situaci, která se týká mimo jiné SK/TJ, které z různých důvodů neprovedly vypořádání dotace se státním rozpočtem v programu „Můj klub“ za rok 2018 a v návaznosti na to i problematikou čestných prohlášení, která jsou v různých podobách součástí žádosti o dotaci, ať již od MŠMT či místních samospráv.

 Vzhledem k tomu, že se výše uvedené dotýká značného počtu sdružených subjektů ČUS, byla pro jejich potřeby zpracována tato informace. Účelem je především upozornit na to, aby do budoucna byla ze strany sdružených subjektů věnována zvýšená pozornost záležitostem, které mnohé považují za pouhou formalitu.

 Tato zpráva byla také zaslána prostřednictvím našich územních pracovišť ČUS do SK/TJ sdružených v ČUS. Záleží tedy na Vás, pokud budete chtít tyto informace dále rozšiřovat do sportovního prostředí.

 Děkujeme.

 

S pozdravem

 

Mgr. Jan Boháč
Česká unie sportu
Zátopkova 100/2
169 00 Praha 6 – Břevnov
www.cuscz.cz