18.9.2019 Pozvánka na školení trenérů BWF Coach Level 1 pro trenéry III a vyšších tříd

Vážení trenéři,

zveme vás na školení trenérů BWF Coach Level 1, které se uskuteční v Českém Krumlově v termínu 6.-11. listopadu 2019. CL 1 je prvním stupněm vzdělávání trenérů v systému Světové badmintonové federace a též jedním ze stupňů v rámci vzdělávacího systému Českého badmintonového svazu (Coach Level 1 odpovídá III. trenérské třídě, respektive je nad ní).

Obsah kurzu sleduje moderní trendy v mezinárodním badmintonu a je velmi užitečnou pomůckou pro vedení svěřenců od dětí až po dospělé. Zaměřuje se zejména na tvorbu tréninkových mikrocyklů, vzájemně provázaných tréninkových jednotek – vždy z pohledu 5 výkonnostních faktorů (kondice, techniky, taktiky, psychologie a životního stylu). Důraz je dále kladen především na různé formy ukázek tréninkového obsahu, odlišné trenérské (výukové) styly a filozofii koučinku, stejně jako způsoby učení, s jejichž pomocí si hráči osvojují dovednosti.

Kurz je určený současným držitelům III. a vyšších tříd, pokud certifikaci BWF Coach Level 1 dosud nemají.

Díky finanční podpoře, kterou se nám podařilo získat ve spolupráci s ČOV od Olympijské solidarity, máte nyní možnost využít jedinečné příležitosti, kdy poplatek za školení ve výši 3000,- Kč i naprostou většinu nákladů spojených s pobytem za vás uhradí ČBaS. Ve spolupráci s českými lektory bude hlavním lektorem kurzu finský expert Antti Rajasärkkä. Pro účast na kurzu stačí znalost českého jazyka.

Termín přihlášek je 21. 10. 2019 na https://czechbadminton.cz/skoleni/trener/265900.

V případě vyššího počtu přihlášených, než jaká je kapacita kurzu (max. 26 osob) účastníky vybere Lektorská rada ČBaS. Podrobné informace o školení najdete v přiloženém souboru.

 Těšíme se na hojnou účast

Mgr. Markéta Osičková

Lektorská rada ČBaS

E-mail: mar.osickova@gmail.com

registrace@czechbadminton.cz

Tel: +420 723 138 382